Transport si schimb gratuit la orice comanda
transportVezi detalii

MMR WOKI 30 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle — mărimea XL

COD PRODUS: 080463
  • COD PRODUS: 080463

    MMR WOKI 30 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle — mărimea XL

  • disponibil
    ·
    📦 Livrare estimată: 23 oct – 6 noi
  • 5.699 lei
    Pret cu TVA inclus · Transport gratuit
    5.699 lei 🏅 ~285 de puncte
    🏅 Primești  ~285 de puncte de fidelitate la această comandă
    Ai găsit mai ieftin? Încercăm să egalăm prețul!
    Livrare estimată
    23 oct – 6 noi
    prin curier rapid
    • Transport GRATUITTransport gratuit
    • 14 zile retur
    vezi toate opțiunile de livrare
    de la 237 lei/lună
    Rate fără dobândă · până la 24 luni
    BT Star Forte BRD CEC Bank
    de la 475 lei/luna
    plata in avans
    Turtle
    − +
  • Întrebare
    Cauți altă culoare/model?
    Nu ezita să ne contactezi.
    Bike Fitting profesional
    Pedalează eficient și fără dureri. Programează o sesiune.
    Transport gratuit
    Transport gratuit
    Comenzi cu o valoare > 299 lei, detalii aici.
Detalii produs

Descriere

MMR Bikes

MMR WOKI 30 (2026)

Woki 30 este un hardtail MTB care împrumută ADN-ul modelelor MMR din gama superioară și pune tehnologia bună la îndemâna unui buget rezonabil. Este bicicleta care îmbină sportivitatea cu confortul, fără să ceară compromisuri la capitolul fiabilitate.

Cadru Woki-G1 Alloy Concept din aluminiu 6061, cu tuburi dublu conificate și hidroformate.
Filosofia de design G1 face manevrarea mai ușoară și transmite siguranță totală în conducere.
Bazele spate sunt desenate pentru absorbție verticală, estompând neregularitățile terenului.
Fiabilitatea este atributul care definește gama Woki.
Traseu optimizat al cablurilor (Optimized Cable Routing) pentru o întreținere mai simplă.
Prindere QR și montaj frână Post Mount.

Woki este inspirată de surorile ei din gama superioară, iar asta se simte în felul în care se comportă: echilibrată, previzibilă, cu un caracter sportiv care nu obosește pe traseele lungi. Filosofia de design G1 este cea care dictează comportamentul — geometria și construcția facilitează manevrarea și îți dau încredere în conducere, indiferent dacă rulezi pe poteci tehnice sau pe drumuri forestiere.

Inima bicicletei este cadrul Woki-G1 Alloy Concept, din aluminiu 6061, cu tuburi dublu conificate și hidroformate. Detaliul care merită remarcat este desenul bazelor spate: acestea oferă o absorbție verticală generoasă, diluând neregularitățile terenului și transmițând o senzație reală de confort. Pe un hardtail, acest lucru contează enorm — e diferența dintre o ieșire plăcută și una în care numeri kilometrii rămași.

Detaliile de construcție completează imaginea: traseu optimizat al cablurilor, prindere QR și montaj Post Mount pentru frână. Nimic exagerat, totul gândit practic. Woki 30 rămâne o bicicletă care pune cea mai bună tehnologie la îndemâna ta, fără să îți ceară mai mult decât ai nevoie.

Geometrie G1 Endurance

Gândită pentru drumurile lungi, când pierzi șirul orelor petrecute în șa. O geometrie în care primează confortul, cu o poziție mai dreaptă decât la geometriile în care corpul trebuie să fie cât mai eficient în fața vântului.

Geometria cadrului Geometrie G1 Endurance
MărimeSMLXL
Lungime interioară picior (cm)<7776-8584-89>88
Înălțime ciclist (cm)<164163-177176-186>185
Ampatament (mm) (A)1077109011001115
Tub orizontal (mm) (B)547552561577
Tub orizontal efectiv (mm) (C)560575590605
Tub de direcție (mm) (D)100110120130
Tub de șa centru–centru (mm) (E)345382433483
Tub de șa centru–capăt (mm) (F)395432483533
Lungime bază spate (mm) (G)445445445445
Offset furcă (mm) (H)51515151
Coborâre ax pedalier (mm) (I)55606060
Unghi tub de direcție (°) (J)70º70º70º70º
Unghi tub de șa (°) (K)73.5º73º73º73º
Reach (mm) (L)381390396407
Stack (mm) (M)610624633643
Trail (mm) (N)75.575.575.575.5
Lungime pipă (mm) (O)8090100110
Lungime braț pedalier (mm) (P)170175175175

Rândurile evidențiate arată ce mărime ți se potrivește după înălțime și lungimea interioară a piciorului. Valorile sunt cele publicate de MMR.

MMR Bikes

MMR este o marcă născută în Asturias, Spania. Bicicletele sunt proiectate de echipa proprie de ingineri și designeri și montate în fabrica lor, cu control pe fiecare etapă. MMR lucrează direct cu echipe din mai multe discipline, care testează și validează fiecare model în condiții reale.

Garanție pe viață
pentru cadru și furca rigidă, la modelele din 2019 încoace, pentru primul proprietar, cu înregistrarea online în 30 de zile de la cumpărare (5 ani pentru basculantul suspensiei spate).
Testate în competiție
Caja Rural–Seguros RGA, Samuel Sánchez–MMR Cycling Academy, Nesta–MMR CX Team, Jaleo! MMR Gravel Team.
Proiectate și montate în Spania
dezvoltare internă, de la primul desen până la ultimul reglaj.

Toate bicicletele MMR

Specificații

Caracteristici

Brand:
MMR
Colecția:
  • 2026
Gama:
30
Model:
  • MMR WOKI 30
Culoare:
Turtle
Cod de bare (EAN):
8435525031086

Cadru

Material cadru:
Aluminiu
Cadru:
Woki - G1 Alloy Concept Frame. Aluminiun 6061. Hydroformed Doble Butter. QR. Optimized Cable Routing. Post Mount
Furcă:
RockShox Judy Silver Coil. Fast Black. Travel 100mm. Pop Lock Remote
Cuvete:
Ritchey Logic Press Fit 1-1/8

Transmisie

Angrenaj:
XCR 32T
Manete schimbător:
Shimano Deore M6100 12V
Casetă pinioane:
XCR 11/50 12V
Schimbător pinioane (spate):
Shimano Deore M6100 12V
Lanț:
YBN 12S

Ghidon

Ghidon:
Ritchey Logic Recto 740 mm
Pipă:
Ritchey Logic 4 Axis

Frânare

Frâne:
Shimano MT-200 160/160

Roți

Jante:
XCR 9800 QR
Anvelope:
Hutchinson Python-2 29x2.10

Componente

Tijă șa:
Ritchey Logic Double Fix 31.6
Șa :
Selle Italia Model X

Accesorii

Ghidolină:
MMR XCR GRIND
Părerea clienților

Recenzii

Nu au fost găsite recenzii

Comunitatea Trisport

Întrebări & Răspunsuri

Întreabă comunitatea sau ajută alți sportivi — un răspuns aprobat îți aduce 10 puncte de fidelitate. Un review aprobat de cumpărător = 20 puncte.

Nicio întrebare încă la acest produs — fii primul care întreabă!

Coduri produs & EAN per mărime
Mărime Cod produs EAN Disponibilitate
L 080462 8435525031079 În stoc
M 080461 8435525031062 În stoc
XL 080463 8435525031086 În stoc

Cod EAN grup produs: 8435525031062

MMR WOKI 30 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle
MMR WOKI 30 (2026) - bicicletă MTB...
MMR WOKI 30 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle
MMR WOKI 30 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle
5.699 lei