Cumpărate împreună
Descriere
Dynamic Wet lube a fost conceput special pentru a-ti pastra transmisia in stare perfecta de functionare in conditii de noroi si ploaie.
Dynamic Wet lube este un lubrifiant de inalta calitate, cu un supliment de aditiv pentru performanta crescuta.
Alcoolul va imbunatati proprietatile de infiltrare si ajuta la distribuirea uniforma a solutiei pe tot lantul. Uleiul penetreaza adanc fiecare za pentru lubrifierea si protectia perfecte. Dynamic Wet lube pastreaza componentele mobile in stare excelenta de functionare, reduce frecarea si protejeaza impotriva coroziunii.
Rezista in cele mai extreme conditii.
Dynamic Wet lube este conceput pentru a rezista timp indelungat in rulare pe ploaie si noroi.
Pentru rezultate ideale: folositi Dynamic Wet lube dupa curatarea lantului cu Dynamic Chain Cleaner. Apoi aplicati lubrifiantul pe fiecare za si/sau pe componentele mobile ale transmisiei.
CARACTERISTICI
- Continut: 100 ml
- Ambalare: Sticla
- Durata: 250 km
- Standard Brugger: 80 N/mm²
- Rezistenta la apa: ridicata
- Protecție la coroziune: ridicata
- Vâscozitate 20oc: Scăzută
- Coeficient de frecare: Foarte scăzut
- Potrivit pentru: lanțuri de biciclete
Caracteristici
Recenzii
Nu au fost găsite recenzii
Întrebări & Răspunsuri
Întreabă comunitatea sau ajută alți sportivi — un răspuns aprobat îți aduce 10 puncte de fidelitate. Un review aprobat de cumpărător = 20 puncte.
Nicio întrebare încă la acest produs — fii primul care întreabă!
Intră în cont ca să întrebi sau să răspunzi — fără parolă, cu PIN pe email.
Vezi detalii