Transport si schimb gratuit la orice comanda
transportVezi detalii

MMR WOKI 00 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle

COD PRODUS: 080472
  • COD PRODUS: 080472

    MMR WOKI 00 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle

  • disponibil
    ·
    📦 Livrare estimată: 23 oct – 6 noi
  • 1.249,80 €
    Pret cu TVA inclus · Transport gratuit
    1.249,80 € 🏅 ~312 puncte
    🏅 Primești  ~312 puncte de fidelitate la această comandă
    Ai găsit mai ieftin? Încercăm să egalăm prețul!
    Livrare estimată
    23 oct – 6 noi
    prin curier rapid
    • Transport GRATUITTransport gratuit
    • 14 zile retur
    vezi toate opțiunile de livrare
    de la 260 lei/lună
    Rate fără dobândă · până la 24 luni
    BT Star Forte BRD CEC Bank
    de la 104 €/luna
    plata in avans
    Turtle
    − +
  • Întrebare
    Cauți altă culoare/model?
    Nu ezita să ne contactezi.
    Bike Fitting profesional
    Pedalează eficient și fără dureri. Programează o sesiune.
    Transport gratuit
    Transport gratuit
    Comenzi cu o valoare > 299 lei, detalii aici.
Frecvent

Cumpărate împreună

Detalii produs

Descriere

MMR Bikes

MMR WOKI 00 (2026)

Woki 00 este hardtail-ul de intrare în gama MMR, construit pornind de la ideile surorilor sale mai scumpe: sportivitate și confort în aceeași bicicletă, cu tehnologie bună la un preț accesibil.

Filosofia de design G1 face manevrarea ușoară și transmite siguranță totală la condus.
Cadru din aluminiu 6061 cu tuburi hidroformate și dublă conificare (Hydroformed Doble Butter).
Designul bazelor spate oferă o absorbție verticală generoasă și dizolvă neregularitățile terenului.
Fiabilitatea este atributul care definește modelul Woki.
Trasee optimizate ale cablurilor (Optimized Cable Routing) pentru un montaj curat.
Prindere Post Mount pentru frâne și sistem QR.

Woki este inspirată de modelele din gamele superioare MMR și caută acel echilibru greu de atins între caracterul sportiv și confort. Ideea din spatele ei este simplă: să pună cea mai bună tehnologie la îndemâna buzunarului tău, fără ca bicicleta să piardă din comportamentul predictibil pe care îl aștepți de la un hardtail bun.

Fiabilitatea este cuvântul care o descrie cel mai bine. Datorită filosofiei de design G1, Woki este ușor de manevrat și transmite o siguranță totală în conducere — exact ce îți trebuie atunci când înveți un traseu nou sau când oboseala începe să-și spună cuvântul.

Cadrul Woki-G1 Alloy Concept este realizat din aluminiu 6061, cu tuburi hidroformate și dublă conificare. Detaliul care iese în evidență este designul bazelor spate: acestea aduc o absorbție verticală importantă, diluează neregularitățile terenului și oferă o senzație reală de confort. Completează pachetul trasee optimizate pentru cabluri, prindere Post Mount și sistem QR.

Geometrie G1 Endurance

Gândită pentru drumurile lungi, când pierzi șirul orelor petrecute în șa. O geometrie în care primează confortul, cu o poziție mai dreaptă decât la geometriile în care corpul trebuie să fie cât mai eficient în fața vântului.

Geometria cadrului Geometrie G1 Endurance
MărimeSMLXL
Lungime interioară picior (cm)<7776-8584-89>88
Înălțime ciclist (cm)<164163-177176-186>185
Ampatament (mm) (A)1077109011001115
Tub orizontal (mm) (B)547552561577
Tub orizontal efectiv (mm) (C)560575590605
Tub de direcție (mm) (D)100110120130
Tub de șa centru–centru (mm) (E)345382433483
Tub de șa centru–capăt (mm) (F)395432483533
Lungime bază spate (mm) (G)445445445445
Offset furcă (mm) (H)51515151
Coborâre ax pedalier (mm) (I)55606060
Unghi tub de direcție (°) (J)70º70º70º70º
Unghi tub de șa (°) (K)73.5º73º73º73º
Reach (mm) (L)381390396407
Stack (mm) (M)610624633643
Trail (mm) (N)75.575.575.575.5
Lungime pipă (mm) (O)8090100110
Lungime braț pedalier (mm) (P)170175175175

Rândurile evidențiate arată ce mărime ți se potrivește după înălțime și lungimea interioară a piciorului. Valorile sunt cele publicate de MMR.

MMR Bikes

MMR este o marcă născută în Asturias, Spania. Bicicletele sunt proiectate de echipa proprie de ingineri și designeri și montate în fabrica lor, cu control pe fiecare etapă. MMR lucrează direct cu echipe din mai multe discipline, care testează și validează fiecare model în condiții reale.

Garanție pe viață
pentru cadru și furca rigidă, la modelele din 2019 încoace, pentru primul proprietar, cu înregistrarea online în 30 de zile de la cumpărare (5 ani pentru basculantul suspensiei spate).
Testate în competiție
Caja Rural–Seguros RGA, Samuel Sánchez–MMR Cycling Academy, Nesta–MMR CX Team, Jaleo! MMR Gravel Team.
Proiectate și montate în Spania
dezvoltare internă, de la primul desen până la ultimul reglaj.

Toate bicicletele MMR

Specificații

Caracteristici

Brand:
MMR
Colecția:
  • 2026
Gama:
00
Model:
  • MMR WOKI 00
Culoare:
Turtle
Cod de bare (EAN):
8435525031178

Cadru

Material cadru:
Aluminiu
Cadru:
Woki - G1 Alloy Concept Frame. Aluminiun 6061. Hydroformed Doble Butter. QR. Optimized Cable Routing. Post Mount
Furcă:
RockShox Judy Silver Air. Fast black. Travel 100mm. Pop Lock Remote. Tapered
Cuvete:
Ritchey Logic Press Fit 1-1/8

Transmisie

Angrenaj:
Shimano MT-5101 32T 12V
Manete schimbător:
Shimano Deore M6100 12V
Casetă pinioane:
Shimano Deore M6100 10-51 12V
Schimbător pinioane (spate):
Shimano XT M8100 12V
Lanț:
YBN 12S

Ghidon

Ghidon:
Ritchey Logic Recto 740 mm
Pipă:
Ritchey Logic 4 Axis

Frânare

Frâne:
Shimano MT-200 160/160

Roți

Jante:
XCR 9800 QR
Anvelope:
Hutchinson Python-2 29x2.10

Componente

Tijă șa:
Ritchey Logic Double Fix 31.6
Șa :
Selle Italia Model X

Accesorii

Ghidolină:
MMR XCR GRIND
Părerea clienților

Recenzii

Nu au fost găsite recenzii

Comunitatea Trisport

Întrebări & Răspunsuri

Întreabă comunitatea sau ajută alți sportivi — un răspuns aprobat îți aduce 10 puncte de fidelitate. Un review aprobat de cumpărător = 20 puncte.

Nicio întrebare încă la acest produs — fii primul care întreabă!

Coduri produs & EAN per mărime
Mărime Cod produs EAN Disponibilitate
L 080474 8435525031192 În stoc
M 080473 8435525031185 În stoc
S 080472 8435525031178 În stoc

Cod EAN grup produs: 8435525031178

MMR WOKI 00 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle
MMR WOKI 00 (2026) - bicicletă MTB...
MMR WOKI 00 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle
MMR WOKI 00 (2026) - bicicletă MTB hardtail - Turtle
1.249,80 €